-10%

Накопичувач SSD 960GB Kingston SSDNow A400 2.5 SATAIII (SA400S37/960G)
- Готово до відправки
- Код: 32195
7 456 ₴
6 710 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накопичувач SSD Kingston SSDNow A400
Kingston A400 - це висока швидкість і виняткова надійність, що дозволяє з мінімальними витратами підвищити продуктивність домашнього або офісного ноутбука або ПК та використовувати всі можливості сучасних програм та додатків.

З переваг:
- Висока швидкість обміну даними;
- 3D Nand;
- Висока надійність та довговічність;
- Стійкість до ударів та вібрацій;
- Широкий діапазон ємностей;
- Форм-фактор 2.5.


Висока швидкість обміну даними
Працюючи з даними зі швидкістю до 10 разів, що перевищує швидкість традиційних жорстких дисків, A400 забезпечує значне прискорення старту системи та завантаження програм, а також підвищує загальну чуйність системи.
Висока надійність та довговічність
Завдяки відсутності рухомих елементів SSD Kingston A400 значно стійкий до вібрацій та динамічних навантажень, ніж традиційні жорсткі диски.
Форм-фактор 2.5
Найпопулярніший форм-фактор при використанні ПК та ноутбуків. Завдяки цьому SSD Kingston A400 підвищує продуктивність більшості комп'ютерних систем.
Додаткові характеристики
- Інтерфейс: SATA3 6Gbit/s;
- Швидкість читання: 500 Мб/с;
- Швидкість запису: 450 Мб/с;
- Час напрацювання на відмову: 1 млн. годин;
- Тип флеш-пам'яті: TLC.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 100х69.85x7 мм, 41 г |
| Гарантія | 36 місяців |
| Рік випуску моделі | 2018 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | SATAIII |
| Комплектація | Накопичувач SSD |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 1.5W |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 960GB |
| Тип підключення | Дротове підключення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 710 ₴



