
ТВ-приставка Smart TV X98Q 2/16GB Black
- Готово до відправки
- Код: 33927
2 338 ₴
1 870 ₴
X98Q – працює на операційній системі Android 11, 4-х ядерному процесорі Amlogic S905W2 та відеопроцесорі GPU ARM Mali-G31 (Dvalin).
Ця модель може похвалитися апаратною підтримкою декодування відеопотоків AV1. Пристрій перетворить Ваш звичайний телевізор Smart TV зі швидкісним доступом в інтернет.
Має встановлений Google Play Маркет та інші програми. Є можливість встановлення та пошуку програм з інших джерел. Можливість встановлення програм для перегляду телеканалів через інтернет (YouTV, SWEET.TV, Megogo, Київстар ТВ та інші) або онлайн кінотеатри. Крім цього, Ви зможете грати в численні ігри, підключати до нього джойстики, клавіатури або мишки, щоб працювати та відпочивати у свій вільний час.
Медіаплеєр X98Q підключається до телевізора через HDMI порт, необхідний кабель вже йде в комплекті. X98Q може програвати відео з роздільною здатністю 4К. До інтернету смарт бокс підключається через швидкісний WiFi 2.4 ГГц або 5 ГГц. Також можна скористатися кабельним підключенням до порту LAN 10/100 Мбіт/с. Місткість пам'яті можна розширити за рахунок карти пам'яті мікро SD. Крім того, не забувайте, що до приставки можна підключати будь-які сховища даних, навіть зовнішні жорсткі диски. Для перегляду медіафайлів із зовнішніх носіїв (карти пам'яті, флешки, зовнішні накопичувачі SSD HDD та інше) можна використовувати вбудований порт USB 2.0.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vontar |
| Користувальницькі характеристики | |
| TV-вихід | HDMI |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Версія | Європейська версія |
| Габарити і вага | 77х77х16 мм, 300 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2022 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Діапазон роботи | 2.4 и 5 ГГц |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | 2х USB 2.0, Ethernet 10/100 Mb/s |
| Кількість портів LAN (RJ45) | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Комплектація | Приставка, Пульт, Блок живлення, Кабель HDMI, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Android 11 |
| Процесор | Amlogic S905W2 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мб/с |
| Слот для карти пам'яті | до 64 Гб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип підключення | Дротове підключення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 870 ₴







