
Радіоприймач REAL-EL X-545 Black (EL121800005)
- Готово до відправки
- Код: 36528
1 513 ₴
1 210 ₴
REAL-EL X-545
Особливості:
- Бездротова передача сигналу через Bluetooth.
- Вбудоване FM/AM/SW радіо.
- Відтворення музики з USB-flash і microSD карти пам’яті.
- Телескопічна поворотна антена.
- Вбудована батарея.
Цей пристрій може приймати радіосигнали в різних діапазонах - від FM до AM і SW. Але в XXI столітті сучасні портативні пристрої повинні вміти більше.

Інженери REAL-EL це прекрасно розуміють, тому додали до приймача можливість відтворювати аудіо зі смартфона або іншого гаджета через Bluetooth, а також відтворення музичних файлів з USB-накопичувача або карти пам’яті microSD. Таким чином, це повноцінна портативна акустика, орієнтована на прослуховування радіо.
Дизайн приймача порадує шанувальників ретро-стилю та класичних пристроїв: велика ручка для налаштування, підсвічувана шкала радіочастот, механічні перемикачі режимів — зовнішній вигляд REAL-EL X-545 викликає приємні емоції та почуття ностальгії. Доповнює образ поворотна телескопічна антена, яка не тільки декоративна, а й забезпечує стабільний прийом сигналу навіть у складних умовах.
Незважаючи на свою портативність, вага приймача становить лише трохи більше 800 грамів. Усередині знаходиться великий динамік діаметром 90 мм і акумулятор ємністю 1200 мАг, який дозволяє використовувати REAL-EL X-545 тривалий час без підключення до розетки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Габарити і вага | 230x147x110 мм, 840 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2023 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, FM, АМ, SW, USB, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Комплектація | Радіоприймач |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 3W |
| Слот для карти пам'яті | до 32 Гб |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 210 ₴






