
Смартфон Motorola Edge 50 Neo 8/256GB NFC Poinciana (No Adapter) Global (PB310042RS) UA
- Готово до відправки
- Код: 38653
14 634 ₴
13 170 ₴
Motorola Edge 50 Neo
Створюйте захоплюючі історії. Смартфон оснащений передовою камерою на базі сенсора Sony LYTIA 700C та підтримкою штучного інтелекту Moto AI. Оцініть витончений ультратонкий дизайн із захистом від води за стандартом IP68 та стильне оздоблення з м'якої веганської шкіри, виконане в елегантних відтінках Pantone.


Важлива інформація завжди під рукою
З функцією Always On Display (AOD) ви бачитимете ключові повідомлення без розблокування телефону. Налаштуйте дизайн AOD під стиль екрану блокування для гармонійного вигляду.
Яскравий та чіткий екран
Поринайте у світ яскравих розваг на 6,4-дюймовому pOLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Роздільна здатність Super HD (1220p) гарантує чітке зображення з високою деталізацією. Технологія LTPO автоматично підлаштовує частоту оновлення під контент, зберігаючи заряд батареї та продовжуючи час роботи пристрою.

Залишайтесь у тренді
Отримайте п'ять оновлень ОС Android, що забезпечить доступ до нових функцій та майбутніх інновацій AI.


Ідеальні фотографії
Знімайте важливі моменти за допомогою 50-мегапіксельної камери на базі сенсора LYTIA 700C. Робіть знімки зі збільшенням до 30 разів із 10МП телеоб'єктивом або захоплюйте панорамні кадри з ультраширокою камерою та Macro Vision.
Професійна обробка
Створюйте фотографії та відео з надзвичайною реалістичністю завдяки інтелектуальній обробці зображень Moto AI.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 154.1x71.2x8.1 мм, 171 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.4 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 4310 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 13 Мп + 10 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C to Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM-карти, Документація |
| Матеріал | Шкіра |
| Модели | Edge 50 Neo |
| Потужність зарядки (W) | 68W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2670x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Тип швидкої зарядки | TurboPower |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 4 x 2.5 ГГц + 4 x 2 ГГц |
- Ціна: 13 170 ₴









