-10%

Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 4G 6/128GB NFC Midnight Black (No Adapter) Global
- Готово до відправки
- Код: 39950
8 145 ₴
7 330 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Redmi Note 14 Культові кадри довершені AI
108 Мп AI-камера Неперевершена надійність
Камера флагманського рівня
108 Мп Виняткова потрійна камера


Батарея 5500 мА•год з підтримкою турбозарядки 33 Вт
6-нм восьмиядерний процесор Плавна й збалансована продуктивність
MediaTek Helio G99-Ultra забезпечує ідеальний баланс між високою продуктивністю та енергоефективністю, легко пораючись із звичайним використанням і вашими розважальними потребами.

Неперевершена надійність
Corning® Gorilla® Glass 5 Міцне скло, стійке до подряпин

IP54 Стійкість до бризок

Винятковий дисплей
AMOLED-дисплей Приємне для очей зображення із високою частотою оновлення

Компактний та легкий Витончений вигляд
Елегантний округлий дизайн Безшовні заокруглені краї для вишуканої естетики

Чудова передача світла та тіні Неймовірні візуальні ефекти
Охоплення 100% широкої колірної гами DCI-P3 забезпечує детальніший контраст та більш насичені шари. В поєднанні з двома динаміками з підтримкою Dolby Atmos ви можете повністю зануритися в перегляд фільму на своїй долоні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.25 x 76.55 x 8.16 мм 196.5 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 2 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Матеріал | Пластик + алюміній |
| Модели | Redmi Note 14 4G |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Dual GPS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 7 330 ₴










