
Смартфон Xiaomi Poco X7 Pro 8/256GB NFC Black Global
- Готово до відправки
- Код: 40524
17 028 ₴
15 325 ₴
Потужність, яка не чекає
4 нм процесор MediaTek Dimensity 8400 Ultra з передовою архітектурою ЦП та потужним графічним процесором забезпечує неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та миттєву швидкодію системи за будь-яких завдань. Тепер ігри та програми на твоєму Poco завантажуються без очікування.

Максимум драйву у грі
Отримуй унікальний геймерський досвід та виходь переможцем у будь-яких іграх з WildBoost Optimization 3.0: ефективний розподіл ресурсів смартфона забезпечує стабільну та чітку графіку з точною деталізацією та кольоропередачею, а також плавний ігровий процес. Збільшення стабільності сигналу на 20% та радіусу дії мережі на 30% дозволяє насолоджуватися грою у будь-якому місці.

Оптимальне охолодження без перегріву
Потужна система охолодження 3D зі збільшеною площею до 5000 мм² контролює внутрішню температуру та забезпечує швидке та ефективне відведення тепла від основних компонентів, гарантуючи плавну та стабільну роботу смартфона на високих оборотах як завгодно довго.

Активність без пауз
Потужна система охолодження 3D зі збільшеною площею до 5000 мм² контролює внутрішню температуру та забезпечує швидке та ефективне відведення тепла від основних компонентів, гарантуючи плавну та стабільну роботу смартфона на високих обертах як завгодно довго.

Без кордонів та обмежень
6,67-дюймовий 1,5К AMOLED дисплей розмиває межі сприйняття та дозволяє насолоджуватися неймовірно живим, чітким та природним зображенням. Підтримка розширеного колірного діапазону DCI-P3 та відображення понад 67 млн тонів та відтінків відтворюють насичену кольорами та деталями картину. Пікова яскравість до 3200 нит дозволяє використовувати смартфон навіть на яскравому сонці. Оціни до 8 разів яскравіше зображення завдяки підтримці Dolby Vision та HDR Pro.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Poco X7 Pro |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 160.8 x 75.2 x 8.3 мм, 195 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G720 MC7 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Poco X7 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 90W |
| Навігація | GPS, BDS, GALILEO, NavIC |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS 2 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 1 х 3.25 ГГц + 3 x 3.0 ГГц + 4 x 2.1 Ггц |
- Ціна: 15 325 ₴










