-20%

Телефон Sigma mobile X-Style 353 Trend Black
- Готово до відправки
- Код: 40659
1 582 ₴
1 265 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон Sigma mobile X-Style 353 Trend Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Процесор | MediaTek MT6260A |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Біометрична захист | Немає |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| Габарити і вага | 60x149x15 мм , 138 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Діагональ екрану | 3.5 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 0.3 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Назва процесора | MediaTek |
| Операційна система | Проприетарная |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 480x320 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 32 Гб |
| Тип телефону | Кнопковий телефон |
| Тип екрана | TN |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Частота процесора | 0,5 ГГц |
- Ціна: 1 265 ₴






