-10%

Смартфон Xiaomi Poco M7 Pro 5G 8/256GB NFC Silver (No Adapter) Global UA
- Готово до відправки
- Код: 41101
11 734 ₴
10 560 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Poco M7 Pro 5G 8/256GB NFC Silver (No Adapter) Global UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Poco M7 Pro |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 162.4 x 75.7 x 7.99 мм, 190 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | IMG BXM-8-256 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5110 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Poco M7 Pro 5G |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
- Ціна: 10 560 ₴










