
Смартфон Xiaomi Poco C85 6/128GB Black (No Adapter) Global UA
- Готово до відправки
- Код: 41988
6 984 ₴
6 285 ₴
POCO C85: потужність і продуктивність у твоїх руках
Смартфон POCO C85 створений, щоб вражати і надихати. Відчуй яскравість і плавність зображення на 6,9-дюймовому екрані з частотою оновлення 120 Гц. Блискавичну роботу додатків та ігор забезпечує 8-ядерний процесор MediaTek Helio G81-Ultra і пам'ять до 12/256 ГБ. 50-мегапіксельна камера дозволяє створювати чудові фотографії з будь-якого ракурсу, фіксуючи кожен яскравий момент життя у високій якості. Батарея на 6 000 мА·год з швидкою зарядкою 33 Вт гарантує, що смартфон завжди залишиться з тобою і не розрядиться в найневідповідніший момент.

Зберігай моменти: твоя історія в кожному кадрі
Знімайте багато, з різних ракурсів і на будь-якій відстані — і отримуйте ідеальні фотографії. Смартфон POCO C85 оснащений 50-мегапіксельною подвійною AI-камерою, створеною для тих, хто хоче не просто робити знімки, а зберігати найкращі моменти. Ти отримаєш приголомшливу чіткість і бездоганну деталізацію — тепер кожна фотографія стає справжнім шедевром, сповненим емоцій і сенсу.

Насолоджуйся ідеальною плавністю
Поринь у світ плавних і чітких зображень з екраном смартфона POCO C85. Частота оновлення до 120 Гц забезпечує новий рівень реалістичності динамічного контенту і супер-м'яке прокручування при перегляді сайтів і додатків.

Комфорт і стиль в ідеальному поєднанні
Смартфон POCO C85 створений для максимального комфорту. Тонкий корпус товщиною всього 8,2 мм і невелика вага 211 г забезпечують зручне використання в будь-якій ситуації. Кілька преміальних кольорів допоможуть легко вибрати свій ідеальний варіант. Насолоджуйся поєднанням потужності та елегантності в одному пристрої, який чудово виглядає і приємно відчувається в руках.

Повне занурення в звук
Забудь про плоский звук — POCO C85 подарує новий рівень акустичної насолоди, роблячи твоє дозвілля ще яскравішим і насиченішим. Якісний звук занурює в атмосферу музики, фільмів та ігор: кожна нота чутна чітко, баси глибокі, а високі частоти чисті. Незалежно від того, чи дивишся динамічний блокбастер, слухаєш улюблений альбом або спілкуєшся з друзями, C85 забезпечує кришталево чисте та об'ємне звучання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.9 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 50 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Poco C85 |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS 2 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | IPS LCD |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 6 285 ₴










