
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Green (No Adapter) Global UA
- Готово до відправки
- Код: 41989
7 578 ₴
6 820 ₴

POCO C85: вражаюча потужність у твоїх руках

Твоя історія в кожному кадрі
Знімай безліч,знімай під різними кутами і відстанями,і завжди отримуй ідеальні фото. Смартфон POCO C85 обладнаний 50‑мегапіксельною подвійною AI‑камерою,створеною для тих, хто прагне не лише робити знімки, а ловити найкращі миттєвості.Ти отримаєш вражаючу чіткість і бездоганну деталізацію, і тепер усі твої фотографії – це не просто зображення, а справжні шедеври,насичені емоціями та змістом.
Бездоганна плавність
Занурся у світ плавних і чітких образів з дисплеєм смартфона POCO C85 з частотою оновлення до 120 Гц, що забезпечує новий рівень реалістичності для динамічного контенту та надм'який скролінг під час перегляду інтернету.

Заряду вистачить надовго
Смартфон POCO C85 обладнаний акумулятором марафонської довговічності ємністю 6000 мА·год. Такого запасу енергії вистачить на весь день активного використання, від ранкових музичних треків до вечірнього перегляду серіалів. Ти зможеш годинами грати, спілкуватися та працювати, не переймаючись пошуком розетки. Насолоджуйся повною мобільністю і залишайся на зв’язку саме стільки, скільки тобі потрібно, без будь‑яких компромісів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 171.6 x 79.5 x 8 мм, 205 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.9 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 50 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C to Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM-карти, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Poco C85 |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS 2 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | IPS LCD |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 6 820 ₴










