
Смартфон Realme C71 (RMX5303) 6/128GB NFC Forest Owl Global UA
- Готово до відправки
- Код: 43124
6 539 ₴
5 885 ₴

Realme C71 — це надійний смартфон, який поєднує витривалість, сучасний стиль та комфорт у використанні.
Сучасний смартфон з потужним акумулятором 6550 мАг та швидкою зарядкою 45 Вт. Оснащений подвійною камерою 50 Мп зі ШІ, яскравим AMOLED-дисплеєм та процесором MediaTek Dimensity 6300 для плавної роботи.

Ергономічний дизайн
Немов пір'я граціозних птахів зібрані в цівки текстури з мінливим блиском. Яскрава краса життя та ніжна легкість сконцентровані у ваших долонях.

Комфортний для зору дисплей із частотою 120 Гц
Комфортний для зору дисплей із частотою 120 Гц забезпечує гладкі візуальні ефекти із зменшеною затримкою відображення та мінімізацією навантаження на очі. Будь то ігри, стримінг або перегляд веб-сторінок, насолоджуйтесь яскравою чіткістю та комфортом протягом багатьох годин використання з мінімальним зоровим навантаженням.

Realme C71 не боїться падінь та води, адже захищений за військовим стандартом, а його тонкий корпус і невелика вага роблять смартфон зручним у використанні. Доповніть усе це розумними функціями — і отримаєте надійного помічника на кожен день.

Ударостійкість військового рівня
Realme C71 створений, щоб витримувати будь-які випробування. Конструкція ArmorShell Tough Build з посиленими кутами та міцною алюмінієвою рамою захищає корпус від різних неприємностей. Завдяки їй смартфон витримує падіння з висоти до 1.5 метрів і захищений від бризок та пилу. При цьому, технологія Smart Touch дає змогу керувати екраном навіть мокрими або жирними руками, в рукавичках і через водонепроникну плівку. А функція SonicWave виштовхує воду з динаміка за допомогою вібрацій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T615 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Габарити і вага | 165.8x75.9x7.79 мм 196 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Захист екрана | ArmorShell |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Адаптер живлення, USB Type-C кабель, Чохол, Захисна плівка, Документація |
| Матеріал | Пластик, Скло |
| Модели | Realme C71 |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1604x720 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
- Ціна: 5 885 ₴









