-10%

Смартфон Doogee S200 Max 16/512GB NFC Gold Global
- Готово до відправки
- Код: 43356
17 517 ₴
15 765 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Doogee S200 Max 16/512GB NFC Gold Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 179.5 x 82.5 x 25.5 мм , 535 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G68 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.72 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 22000 mAh |
| Захист корпусу | Ударостійкий корпус |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Кабель | Немає |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 20 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Адаптер живлення, USB Type-C кабель, Керівництво користувача |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Doogee S200 Max |
| Потужність зарядки (W) | 66W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1080x2040 |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Колір | Золотий |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
- Ціна: 15 765 ₴





