-10%

Смартфон OnePlus Ace 5 16/256GB White
- Готово до відправки
- Код: 43437
21 073 ₴
18 965 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон OnePlus Ace 5 16/256GB White
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | OnePlus Ace |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Азійська версія (no OTA) з Global прошивкою |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 161.7 x 75.8 x 8.1 мм |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 750 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6415 mAh |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 54 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Метал / скло |
| Модели | OnePlus Ace 5 |
| Потужність зарядки (W) | 80W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницький інтерфейс | ColorOS 15 |
| Процесор | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2780x1264 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 3.3 ГГц x 3.2 ГГц x 3.0 ГГц x 2.3 ГГц |
- Ціна: 18 965 ₴







