-10%

Планшет OnePlus Pad Lite 8/128GB LTE Aero Blue Global
- Готово до відправки
- Код: 43584
10 967 ₴
9 870 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет OnePlus Pad Lite 8/128GB LTE Aero Blue Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Синій |
| Модель планшета | Oneplus Pad |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 265.91 x 166.46 x 7.39 мм, 530 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 11 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 9340 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, USB кабель, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | OnePlus Pad Lite |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип швидкої зарядки | SuperVOOC |
| Тип екрана | IPS |
| Формат SIM-карти | Немає |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 9 870 ₴





