-10%

Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 8/256GB Glacier Blue UA
- Готово до відправки
- Код: 43718
10 806 ₴
9 725 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15
REDMI Note 15 оснащений високоміцним склом на передній панелі, яке значно підвищує його стійкість до падінь. Воно здатне витримати падіння екраном вниз з висоти 1,8 м на мармур, забезпечуючи вам надійність і впевненість у використанні пристрою в повсякденному житті.

Мистецтво і стиль на найвищому рівні
Корпус пристрою виконаний у тонкому та легкому дизайні з плавно вигнутими передньою та задньою панелями, що забезпечує комфортне та зручне утримання.

Пориньте у світ симетрії
Дизайн камери з ідеальною симетрією втілює елегантність.

Чотири елегантних кольори на вибір
Відмінний вибір кольору на ваш смак.

Титанова міцність і довговічність
Пристрій оснащений акумулятором високої ємності 6000 мАг, що гарантує тривалу автономну роботу протягом усього дня без необхідності підзарядки, а також продовжує термін служби пристрою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Синій |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 164 x 75.42 x 7.94 мм, 184 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.77 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Redmi Note 15 |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1080x2392 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 9 725 ₴










