-20%

Bluetooth-гарнітура Hoco W43 Adventure White
- Готово до відправки
- Код: 43529
757 ₴
605 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco W43 Adventure — накладні Bluetooth-гарнітура з можливістю дротового підключення через AUX 3.5 мм. Динаміки 40 мм забезпечують збалансований звук для музики та відео. Вбудований мікрофон і кнопки на чаші зручні для дзвінків та керування відтворенням. Акумулятор 250 mAh дає до ~25 годин роботи, заряджання через Type-C. Також є слот TF (microSD) для програвання музики без смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Опір | 32 Ом |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кабель | Знімний |
| Комплектація | Навушники, кабель Type-C, кабель AUX mini-jack 3.5 мм, інструкція, коробка. |
| Конструкція навушників | Накладні |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра |
| Наявність мікрофона | Да |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 605 ₴



