-10%

Смартфон Infinix Note 50 4G (X6858) 8/256GB NFC Titanium Gray Global UA
- Готово до відправки
- Код: 43621
12 956 ₴
11 660 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Infinix Note 50 (X6858) — смартфон із великим 6.78" AMOLED-екраном 144 Гц та роздільною здатністю 2436×1080. Працює на MediaTek Helio G100, має 8/256GB памʼяті, підтримує NFC, 4G LTE та дві SIM-карти. Основна камера 50+2 Мп, фронтальна 13 Мп, є оптична стабілізація. Акумулятор 5200 mAh з швидкою зарядкою 45W, також заявлена бездротова зарядка, розʼєм USB-C. Корпус — метал і пластик, захист IP64, є ІЧ-порт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB Type-A — Type-C, Зарядний пристрій, Інструмент для вилучення SIM-картки, Інструкція |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Infinix Note 50 4G |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницький інтерфейс | XOS |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2436x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Сумісність із виробником | Infinix |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 11 660 ₴







