-10%

Планшет Xiaomi Poco Pad X1 8/512GB Gray Global
- Готово до відправки
- Код: 43798
18 373 ₴
16 535 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Xiaomi Poco Pad X1 8/512GB Gray Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Біометрична захист | Face Unlock |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 251.22 x 173.42 x 6.18 мм, 500 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 732 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 11.2 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 8850 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, USB кабель, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Poco Pad X1 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 3200x2136 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип екрана | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
- Ціна: 16 535 ₴






