
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8/256GB Brown UA
- Готово до відправки
- Код: 43883
20 267 ₴
18 240 ₴
Нова ера технологій — інтелект Pro
Це гнучка оптимізація швидкості для безмежної продуктивності, професійні можливості зйомки з 200 Мп AI Engine і AI Film Camera, що перетворює звичайні кадри в справжнє кіно. У вашому розпорядженні — особиста креативна студія з AI Creativity Assistant і найкращий асистент Gemini, що спрощує все: від пошуку інформації до створення нотаток і отримання рекомендацій.

Свобода без обмежень
Відкрийте для себе неймовірний запас енергії з одним з найпотужніших акумуляторів у своїй категорії, що містить до 10% кремній-вуглецевого матеріалу для збільшеної ємності. Вам доступний приголомшливий заряд 6500 мА·год, який забезпечить до 2 днів роботи, 25 годин перегляду відео або до 47 годин розмов. Навіть при температурі до -20°C ви зможете продовжувати зйомку і редагування, отримавши до 7 годин запису відео в якості 1080p. Технологія гіперзарядки потужністю 100 Вт позбавить від довгих очікувань — всього за 40 хвилин акумулятор зарядиться на 100%. А завдяки функції реверсивного заряджання, ваші навушники та смарт-годинник завжди будуть під рукою із зарядом, варто тільки підключити їх під час прогулянок і подорожей.

Міцність, що заслуговує на довіру
REDMI Note 15 Pro+ 5G легко впорається з будь-якими випробуваннями, адже його міцність підтверджена сертифікацією SGS. Смартфон стійкий до згинів, тиску і падінь з висоти до 2,5 м. Дисплей із захистом Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 збереже свій чудовий блиск, а задня панель із надміцного скловолокна поєднує легкість і відмінний захист від ударів і падінь. Завдяки пило-вологозахисту за стандартами IP66/IP68 пристрій впевнено витримає випадкові бризки, пісок або навіть повне занурення у воду.

Опануйте мистецтво фотографії
Відкрийте для себе світ у його найяскравішому та найдетальнішому вигляді завдяки знімкам, що зберігають неймовірну реалістичність кожного кадру. Новітня 200-мегапіксельна камера 4-го покоління з покращеним сенсором 1/1,4” дозволить вам захоплювати більше світла, забезпечуючи неймовірну чіткість і насичені кольори навіть при слабкому освітленні. 8 МП ультраширококутна камера розширить перспективу, захоплюючи більше деталей навколишнього світу. Режим Портрет підкреслить кожну текстуру і найтонші акценти. А передові алгоритми 200 МП AI Engine забезпечать інтелектуальну оптимізацію знімків з покадровим злиттям, гарантуючи приголомшливу чіткість на будь-яких рівнях зуму. Підготуйтеся до нових ракурсів з одним об'єктивом, який підтримує 5 різних фокусних відстаней.

Надихайтеся кожним штрихом: краса в кожній деталі
Створюйте контент для Instagram за один клік! Робіть яскраві та динамічні знімки, які привернуть увагу і наберуть лайки. Використовуйте різноманітні фільтри та AI Creativity Assistant для розумної корекції: покращуйте кадри, прибирайте зайві об'єкти та відблиски.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.3 x 78.3 x 8.2 мм, 207 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 810 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.83 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Захист екрана | Gorilla Glass Victus 2 |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Камера, Mpx | 200 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Метал / скло |
| Модели | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Потужність зарядки (W) | 100W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 109 Мп і більше |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1280x2772 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.7 ГГц |
- Ціна: 18 240 ₴









