
Смартфон Blackview XPLORE X1 12/256GB Orange EU
- Готово до відправки
- Код: 44360
19 534 ₴
17 580 ₴
Смартфон Blackview XPLORE X1
Смартфон зберіг дизайн моделі Xplore 1 — на задній панелі також розміщені другий дисплей, камери та спалах. При цьому пристрій має максимальний рівень захисту за стандартом IP69K. Технічна частина була змінена, а також зменшений об'єм акумулятора. Завдяки цьому товщина смартфона становить всього 18 мм, а вага — 420 г. Смартфоном зручно користуватися в повсякденному житті — він не створює проблем при транспортуванні і комфортний навіть при тривалому використанні.

Потужне залізо
Смартфон оснащений акумулятором ємністю 10000 мАг, якого вистачає приблизно на 2 дні роботи в звичайному режимі використання. Швидка зарядка потужністю 55 Вт дозволяє зарядити пристрій більш ніж на 80% приблизно за 1 годину. Процесор Dimensity 7050 легко справляється навіть з вимогливими додатками. Сучасний технологічний процес і висока частота забезпечують високу швидкість роботи. Об'єм вбудованої пам'яті становить 512 ГБ, оперативної — 12 ГБ, також підтримуються карти пам'яті. Смартфон добре адаптований до різних навантажень і працює стабільно без уповільнень.

Кольоровий дисплей
IPS-матриця в смартфоні залишилася без змін — використовується той самий модуль, що і в моделі Xplore 1. Дисплей забезпечує яскравість понад 600 ніт, що робить зображення чітким і добре помітним в різних умовах. Також екран має частоту оновлення 120 Гц, завдяки чому інтерфейс виглядає плавним і комфортним у використанні. Фірмова передача кольору Blackview збережена, що дозволяє отримувати якісне зображення при виконанні будь-яких завдань, особливо при перегляді мультимедійного контенту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 184 x 83 x 18 мм, 420 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G68 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Захист екрана | Gorilla Glass 5 |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 20 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Зарядний кабель, Адаптер живлення, Інструкція |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Blackview XPLORE 1 |
| Потужність зарядки (W) | 55W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Dual GPS, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Яскравість екрана | 700 нт |
- Ціна: 17 580 ₴







