
Флеш пам'ять Goodram UTS2 (Twister) 128GB Black (UTS2-1280K0R11)
- Готово до відправки
- Код: 22222
619 ₴
495 ₴
Goodram UTS2 - універсальний і функціональний флеш-накопичувач. Міцний корпус з металевою поворотною скобою не тільки чудово захищає дані, що зберігаються, а й дає змогу не турбуватися про ковпачок, який може загубитися.
Класика рішень
Корпус флеш-накопичувача Goodram виготовлено з міцного пластику. Додатковою перевагою є поворотна металева скоба, яка також захищає пристрій пам'яті USB і надає йому неповторного вигляду.
Завжди з вами
Класичний корпус Goodram UTS2 робить USB-флеш-накопичувач привабливим для прихильників практичних рішень. Продуманий дизайн дає змогу прикріпити цей USB-флеш-накопичувач до шнурка, що дає змогу користуватися ним у будь-який час. Поворотна система замикання USB і відсутність ковпачка задовольнить потреби навіть найбільш розсіяних користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 57.1 x 19.3 x 10.7 мм, 15 г |
| Рік випуску моделі | 2022 |
| Для кого | Унісекс |
| Інтерфейс підключення | USB 2.0 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Серія | 128GB |
| Тип підключення | Дротове підключення |
- Ціна: 495 ₴


