
Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Evening Blue (PBBM0005RS) UA
- Готово до відправки
- Код: 44624
9 512 ₴
8 560 ₴
Потужність, що втілює масштабні ідеї
Знайомтеся з новим супутником на весь день для зйомки, редагування та трансляцій. Створюйте вражаючий контент завдяки сенсору LYTIA з роздільною здатністю 50 Мп, надширококутним об'єктивом на 5 Мп і якісною селфі-камерою на 32 Мп. Відразу переходьте до редагування завдяки плавній та потужній багатозадачності. Moto G17 Power отримав акумулятор, що працює до 64.3 годин, підтримує швидку зарядку TurboPower 30 Вт і забезпечує відмінну якість зображення Full HD+.

Камера з покращеною якістю знімків
Знімайте чіткі деталі вдень і вночі завдяки сенсору Sony LYTIA 600 з роздільною здатністю 50 Мп, надширококутному об'єктиву на 5 Мп і селфі-камері з високою роздільною здатністю 32 Мп. Ваш контент виглядатиме вражаюче незалежно від того, куди ви направляєте об'єктив.

Потужність без зайвої ваги
Потужна багатозадачність із підтримкою RAM Boost та ємного накопичувача до 256 ГБ. У поєднанні з восьмиядерним процесором та Google Gemini це забезпечує швидку, плавну та творчу роботу.

Робота без пауз та підзарядок
Потужний акумулятор ємністю 6000 мАг та підтримка швидкого заряджання TurboPower 30 Вт забезпечують стабільну роботу під час зйомки, редагування та тривалих поїздок. Інтелектуальна система керування батареєю допомагає зберігати продуктивність протягом тривалого часу.

Більше стилю для вашого контенту
Насолоджуйтесь творчістю, відео та фільмами на яскравому 6,72-дюймовому дисплеї FHD+ з насиченим стереозвуком та підтримкою Dolby Atmos. Все, що ви переглядаєте, виглядає яскравішим і живішим.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 165.67 x 75.98 x 8.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.72 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Moto G17 Power |
| Потужність зарядки (W) | 30W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Яскравість екрана | 800 нт |
- Ціна: 8 560 ₴







