
Смартфон Infinix Smart 10 4/128GB Sleek Black (X6725) UA
- Готово до відправки
- Код: 44674
5 378 ₴
4 840 ₴
Потужність та зручність щодня
Infinix SMART 10 – смартфон, який поєднує високу продуктивність, зручність у використанні та стильний зовнішній вигляд. Насолоджуйся максимально плавним зображенням завдяки 6.67-дюймовому HD+дисплею з частотою оновлення 120 Гц. Навіть при яскравому сонячному світлі картинка залишається чіткою завдяки піковій яскравості 700 нит. Подвійні динаміки з функцією посилення гучності до 300% забезпечують комфортне прослуховування музики та подкастів. Інтелектуальний помічник One-Tap Infinix AI завжди готовий допомогти та відповісти на будь-яке запитання за лічені секунди. Потужний акумулятор забезпечує цілий день роботи без необхідності підзарядки.

Гарантія надійної роботи
Створений для будь-яких випробувань: він демонструє високу надійність та міцність, дозволяючи не переживати через можливі удари та пошкодження. Пристрій пройшов 25 000 циклів тестування на падіння та успішно витримав перевірку при падінні з висоти 1.5 метра. Завдяки захисту за стандартом IP64 смартфон надійно захищений від пилу та вологи, що дозволяє впевнено користуватися ним навіть у дощову та сиру погоду.

Потужна робота без компромісів на роки
Потужний процесор T7250 розроблено для забезпечення максимальної продуктивності. Його стабільна та плавна робота підтверджена сертифікацією TÜV та гарантована протягом 48 місяців. Це означає, що смартфон залишиться таким же швидким і чуйним, як у перший день, навіть через чотири роки використання, дозволяючи насолоджуватися улюбленими іграми та програмами без затримок та зависань.

Енергії вистачає на весь день
Залишайся на зв'язку стільки, скільки потрібно разом з Infinix SMART 10. Ємний акумулятор на 5000 мА·год дозволяє не турбуватися про підзарядку протягом усього дня. Смартфон здатний працювати до 28 днів у режимі очікування, забезпечує до 40 годин розмов та до 100 годин прослуховування музики. Цього достатньо для будь-яких завдань — чи це тривала поїздка, чи насичений робочий день.

Будь онлайн завжди з 4.5G
Підтримка 4.5G забезпечує швидку передачу даних, дозволяючи миттєво завантажувати файли, дивитися відео та грати онлайн без затримок. Функція UltraLink через Bluetooth дає можливість залишатися на зв'язку без обмежень - здійснюй дзвінки та спілкуйся в людних торгових центрах або в місцях з відсутністю інтернету.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T615 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 165.62 x 77.01 x 8.25 мм, 187 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Адаптер живлення, Інструмент для вилучення SIM-карти, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Infinix Smart 10 |
| Потужність зарядки (W) | 15W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 6 - 11 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Яскравість екрана | 700 нт |
- Ціна: 4 840 ₴







