
Смартфон Oukitel WP39 Pro 12/512GB Grey EU
- Готово до відправки
- Код: 44248
12 223 ₴
11 000 ₴
Відчуйте силу у своїх руках
В серці WP39 Pro знаходиться чіп MediaTek Dimensity 6300, який гарантує високу продуктивність при будь-яких завданнях, у поєднанні з 12 ГБ оперативної пам’яті.

Енергія на весь день
Вражаюча особливість WP39 Pro – потужна батарея на 11000 мАг, створена для тривалого використання. Пристрій також підтримує швидку зарядку 33 Вт, що скорочує час простою і дозволяє швидко відновити заряд.

Зйомка як у професіоналів
WP39 Pro обладнаний основною камерою на 64 МП з сенсором Sony IMX64, що забезпечує фотографії та відео високої якості. Великий розмір сенсора дозволяє пропускати більше світла, завдяки чому зображення виходять чіткими та деталізованими.

Ніч заграє новими фарбами
8 МП камера для нічного бачення підвищує якість знімків при слабкому освітленні, ідеальна для нічних прогулянок або зйомки в темних умовах

Макрозйомка у всій красі
2 МП макрооб'єктив дає змогу робити крупні плани, що робить його універсальним для різних стилів фотографії. Він дозволяє фіксувати навіть найменші деталі у всіх ваших знімках.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 172.2 x 81 x 14.9 мм, 360 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Захист екрана | Gorilla Glass 5 |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 64 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Адаптер живлення, USB Type-З кабель, Чохол, Керівництво користувача, Скріпка для вилучення слота SIM-карти |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Oukitel WP39 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Яскравість екрана | 450 нт |
- Ціна: 11 000 ₴









