-20%

Флеш пам'ять APACER AH333 32GB White (AP32GAH333W-1)
- Готово до відправки
- Код: 13975
375 ₴
300 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Apacer AH333 – легкий флеш накопичувач на 32 Гб з підтримкою USB 2.0. Виконаний у дизайні обточеному морем камінь. Елегантна та стильна пам'ять доповнити використання ноутбука чи комп'ютера в повній мірі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 56x18x9 мм, 8 г |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рік випуску моделі | 2015 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | USB 2.0 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32GB |
| Серія | 32GB |
- Ціна: 300 ₴


