-20%

Wi-fi роутер TP-Link Archer A64
- Готово до відправки
- Код: 19300
1 844 ₴
1 475 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Технічні характеристики маршрутизатора | |
| Стандарти | IEEE 802.11ac/n/a 5 ГГц IEEE 802.11n/b/g 2,4 ГГц |
| Wi-Fi швидкість | 5 ГГц: 867 Мбіт/с (802.11ac) 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с (802.11n) |
| Діапазон WiFi | 4 фіксовані антени З декількох антен формується потужний сигнал, що збільшує радіус дії Beamforming Концентрує бездротової сигнал в напрямку клієнтів для розширення радіуса дії Wi-Fi |
| Ємність Wi-Fi | Два діапазони Дайте кожному пристрою свій діапазон для оптимальної продуктивності Одночасна комунікація з безліччю клієнтів MU-MIMO Airtime Fairness Поліпшення ефективності мережі за рахунок однакового часу передачі для всіх клієнтів |
| Режими роботи | Роутер Точка доступу |
| Ethernet порти | 1 гігабітний порт WAN 4 гігабітних порту LAN |
| Кнопки | WPS / Reset (WPS/Скидання налаштувань) |
| Живлення | 12 В = 1 А |
| Шифрування WiFi | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Мережева безпека | Міжмережевий екран SPI управління доступом Прив'язка IP- і MAC-адрес |
| Гостьова мережа | 5 ГГц і 2,4 ГГц |
| Протоколи | IPv4 IPv6 |
| Батьківський контроль | Фільтрація URL-адрес Контроль часу |
| Типи WAN | Динамічна IP-адреса Статична IP-адреса PPPoE (Dual Access) PPTP (Dual Access) L2TP (Dual Access) |
| QoS (приорітезація трафіку) | Пріоритизація пристроїв |
| Хмарний сервіс | Оновлення прошивки по повітрю TP-Link ID DDNS |
| NAT Переадресація | Переадресація портів Запуск портів UPnP DMZ |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Міст Тегування VLAN |
| DHCP | Сервер Список клієнтів DHCP Резервування адрес |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Керування налаштуванями | Додаток Tether Веб-інтерфейс Емулятор |
| Системні вимоги | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ або інший браузер з підтримкою JavaScript Кабельний або DSL-модем (при необхідності) Підписка на тариф інтернет-провайдера (для доступу в інтернет) |
| Сертифікати | CE, RoHS |
| Середовище | Робоча температура: 0 ... + 40 ° C Вологість повітря при експлуатації: 10-90% без утворення конденсату Вологість повітря при зберіганні: 5-90% без утворення конденсату |
| Потужність передачі WiFi | <20 дБм або <100 мВт PPTP (Dual Access) L2TP (Dual Access) |
| Чутливість прийому Wi-Fi | 5 ГГц: 11a 6 Мбіт / с: -95 дБм; 11a 54 Мбіт / с: -77 дБм; 11ac HT20 MCS8: -71 дБм; 11ac HT40 MCS9: -67 дБм; 11ac HT80 MCS9: -63 дБм; 2,4 ГГц: 11g 6 Мбіт / с: -96 дБм; 11g 54 Мбіт / с: -78 дБм; 11n HT20 MCS7: -77 дБм; 11n HT40 MCS7: -74 дБм 11ac VHT20 MCS8: -73 дБм 11ac VHT40 MCS9: -68 дБм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Колір | Чорний |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 120х120х27,9 мм |
| Гарантія, міс | 24 місяці від виробника |
| Рік випуску моделі | 2021 |
| Діапазон роботи | 2.4 и 5 ГГц |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | RJ45 |
| Кількість антен | 3 і більше |
| Кількість портів LAN (RJ45) | 4 |
| Комплектація | Wi-Fi роутер Archer A64, Адаптер живлення, Кабель Ethernet (RJ45), Посібник з швидкого налаштування |
| Живлення (В) | 12В |
| Частота процесора | 1.2 ГГц |
- Ціна: 1 475 ₴



