
Wi-fi роутер TP-Link Archer C64
- Готово до відправки
- Код: 18011
1 857 ₴
1 485 ₴
| Технічні характеристики маршрутизатора | |
| Стандарти | IEEE 802.11ac/n/a 5 ГГц IEEE 802.11n/b/g 2,4 ГГц |
| Швидкість Wi-Fi | 5 ГГц: 867 Мбіт/с (802.11ac) 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с (802.11n) |
| Покриття Wi-Fi |
4 фіксовані антени - з декількох антен формується потужний сигнал, що збільшує радіус дії Beamforming - концентрує бездротової сигнал в напрямку клієнтів для розширення радіуса дії Wi-Fi |
| Пропускна здатність Wi-Fi |
Два діапазону - надайте кожному пристрою свій діапазон для оптимальної продуктивності 2×2 MU-MIMO - одночасна комунікація з безліччю клієнтів MU-MIMO Airtime Fairness - поліпшення ефективності мережі за рахунок однакового часу передачі для всіх клієнтів |
| Режими роботи | Роутер Точка доступу |
| Порти Ethernet | 1 гігабітний порт WAN 4 гігабітних порту LAN |
| Кнопки | WPS/Reset (WPS/Скидання налаштувань) |
| Живлення | 12 В = 1 А |
| Шифрування Wi-Fi | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Мережева безпека | Брандмауер SPI Прив'язка IP- і MAC-адрес |
| Гостьова мережа | 5 ГГц і 2,4 ГГц |
| Протоколи | IPv4 IPv6 |
| Батьківський контроль | Фільтрація URL-адрес Контроль проводиться в мережі часу |
| Типи WAN | Динамічний IP-адрес Статична IP-адреса PPPoE (Dual Access) PPTP (Dual Access) L2TP (Dual Access) |
| Пріоритизація (QoS) | Пріоритизація пристроїв |
| Хмарний сервіс | Оновлення прошивки по повітрю TP-Link ID DDNS |
| Проброс NAT | Проброс портів Запуск портів DMZ UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Міст Тегування VLAN |
| DHCP | Сервер Список клієнтів DHCP Резервування адресів |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Управління | Додаток Tether Веб-інтерфейс Емулятор |
| Системні вимоги |
Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ або інший браузер з підтримкою JavaScript Кабельний або DSL-модем (при необхідності) Підписка на тариф інтернет-провайдера (для доступу в інтернет) |
| Сертифікація |
CE, RoHS |
| Робоча температура |
0...+40 ℃ |
| Вологість повітря при експлуатації |
10-90% без утворення конденсату |
| Вологість повітря при зберіганні |
5-90% без утворення конденсату |
| Потужність Wi-Fi передавача |
< 20 дБм або < 100 мВт |
| Чутливість прийому Wi-Fi |
5 ГГц: 2,4 ГГц: |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Колір | Чорний |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 120x120x27.9 мм |
| Гарантія, міс | 24 місяці від виробника |
| Діапазон роботи | 2.4 и 5 ГГц |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | RJ45 |
| Кількість антен | 3 і більше |
| Кількість портів LAN (RJ45) | 4 |
| Комплектація | Wi-Fi роутер Archer C64, Адаптер живлення, Кабель Ethernet (RJ45), Посібник з швидкого налаштування |
| Живлення (В) | 12В |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Частота процесора | 1.2 ГГц |
- Ціна: 1 485 ₴



