
Wi-fi роутер TP-Link TL-WR841N
- Готово до відправки
- Код: 1939
1 032 ₴
825 ₴
Основні переваги:
- 300 Мбіт/с - найкраща швидкість для перегляду відео кращої якості;
- дві антени, завдяки яким якість і надійність з'єднання тільки краще;
- кнопка QSS - настройка роутера всього одним натисненням;
- контроль пропускної здатності, адміністратор може призначати допустиму пропускну здатність для кожного комп'ютера;
- батьківський контроль - керуйте часом, який проводите в інтернеті.
Призначення
TP-Link TL-WR841N надійне рішення, розроблене для створення невеликих офісних або домашніх мереж за допомогою дротового і бездротового типу підключення. Маршрутизатор забезпечує високу і стабільну передачу сигналу.
Налаштування пристрою
Майстер швидкого запуску на компакт-диску дозволить легко налаштувати роутер. Крім цього можна управляти роутером за допомогою додатка Tether, яке є на смартфонах Android або iOS, це займає не більше двох хвилин.
Бездротовий стандарт N
Завдяки підтримці стандарту 802.11n швидкість з'єднання досягає 300 Мбіт/с, що дозволяє насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, серіалів, грати без "гальм", а також виробляти швидку передачу даних між пристроями.
Висока продуктивність Wi-Fi
Оптимальна передача даних, а також можливість долати втрати зв'язку, викликані перешкодами в приміщенні, дає можливість не знаходиться поблизу роутера.
Безпека
Шифрування WPA/WPA2 захищає ваш інтернет від можливих атак.
Достойно згадки:
- режим точки доступу - дроти більше не потрібні, перетворіть дротову мережу в бездротову;
- ретранслятор - маршрутизатор може бути відмінним передавачем, що дозволить доповнити/розширити сигнал;
- WISP - підключення до провайдера без проводів, здійснюється все по Wi-Fi.
| ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TP-LINK TL WR841N | |
|---|---|
| Стандарти | IEEE 802.11n/b/g 2,4 ГГц |
| Швидкість | 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с (802.11n) |
| Покриття Wi-Fi | 2 фіксовані антени |
| Режими роботи |
Режим роутера, Режим точки доступу, Режим підсилювача Wi-Fi сигналу, Режим WISP |
| Порти Ethernet |
1 порт WAN 10/100 Мбіт/с, 4 порту LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кнопки | Reset (скидання налаштувань) |
| Потужність | 9 В ⎓ 0,6 А |
| Шифрування Wi-Fi | WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Мережева безпека |
Брандмауер SPI, Управлення доступом, Прив'язка IP- и MAC-адресів, Шлюз прикладного рівня |
| Гостьова мережа |
1 гостьова мережа 2,4 ГГц |
| Протоколи |
IPv4, IPv6 |
| Батьківський контроль |
Фільтрація URL-адресов, Контроль часу |
| Типи WAN |
Динамічний IP, Статичний IP, PPPoE, PPTP, L2TP |
| Пріоритезація (QoS) |
Пріоритезація пристроїв |
| Проброс NAT |
Віртуальний сервер, Проброс портів, Port Triggering, DMZ, UPnP |
| IPTV |
IGMP Proxy, IGMP Snooping |
| DHCP |
Резервування адресів, Список клієнтів DHCP, Сервер |
| DDNS |
NO-IP, Comex, DynDNS |
| Управління |
Додаток Tether, Веб-інтерфейс, Емулятор |
| Сертифікація |
FCC, CE, RoHS |
| Робоча температура |
0...+40 ℃ |
| Температура зберігання |
–40...+70 ℃ |
| Вологість повітря при експлуатації |
10–90% без утворення конденсату |
| Вологість повітря при зберіганні |
5–90% без утворення конденсату |
| Потужність Wi-Fi передавача |
< 20 дБм або < 100 мВт |
| Чутливість прийому Wi-Fi |
270 Мбіт/с: –70 дБм при 10% PER, 130 Мбіт/с: –74 дБм при 10% PER, 108 Мбіт/с: –74 дБм при 10% PER 54 Мбіт/с: –77 дБм при 10% PER, 11 Мбіт/с: –87 дБм при 8% PER, 6 Мбіт/с: –90 дБм при 10% PER, 1 Мбіт/с: –98 дБм при 8% PER |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Колір | Білий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 192 x 130 x 33 мм |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |
| Діапазон роботи | 2.4 ГГц |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість портів LAN (RJ45) | 4 |
| Кількість ядер | 1 |
| Комплектація | Маршрутизатор, Кабель Ethernet, Адаптер живлення, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення (В) | 9В |
| Серія | 841N |
| Швидкість LAN портів | 100 Мб/с |
| Швидкість WAN-портів | 100 Мб/с |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мб/с |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
- Ціна: 825 ₴



