
Wi-fi роутер TP-Link Archer A8
- Готово до відправки
- Код: 16120
2 338 ₴
1 870 ₴
TP-Link Archer A8 - якісний бездротової роутер, що дозволяє організувати роботу як вдома, так і в невеликому офісі. Має підтримку мережевого стандарту 802.11 ас і два діапазони.
Головні переваги Archer A8
- відмінна швидкість на 802.11 ас;
- три одночасних потоку MU-MIMO;
- краще покриття мережі завдяки Beamforming;
- контрольоване управління доступом;
- Smart Connect підключення;
- кращий стандарт безпеки WPA3;
- створення підсилювачів OneMesh.
Трьох-потокова максимальна продуктивність маршрутизатора
MU-MIMO приймає і передає данні в трьох потоках. Пристрої підтримують таку функцію, наприклад комп'ютери Mac будуть працювати і видавати максимальну продуктивність.
Крім цього технологія також підтримує ефективну передачу даних і в іншим гаджетах. Швидкість в одночасному потоці збільшується в 3 рази.
Швидкий 802.11 і два діапазони роутера
Працює на швидкості до 1300 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на діапазоні 2.4 ГГц. Завдяки цьому можливо насолоджуватися відеокліпами і фільмами в кращій якості, а також грати в онлайн-ігри без будь-яких затримок. Все це на одній частоті, а на каналі 2.4 ГГц виконувати щоденні завдання, наприклад пошта або перегляд соціальних мереж і месенджерів.
Відмінне покриття мережі Archer A8
Три фізичних антени і одна вбудована дозволяють відтворювати потужний сигнал в будь-якій точці будинку. Функція Beamforming визначає положення пристрою в залежності від відстані, направляє і підсилює сигнал в певний бік.
OneMesh як підсилювач сигналу TP-Link Archer A8
Безшовне покриття по всьому будинку забезпечуються Mesh-мережами. Досить просто підключити підсилювач до маршрутизатора і бути в пошуку стабільного з'єднання більше не потрібно.
Продуктивна передача даних Archer A8
Функція Smart Connect призначає пристрій на більш належний канал, Airtime Fairness не дає старим девайсам знижувати продуктивність Wi-Fi. Разом два інструменти забезпечують стабільну роботу інтернету без зависань і затримок.
Гігабіт на роутерах TP-Link
Порти LAN і WAN надають хорошу швидкість з'єднання. Підключити комп'ютер, smart TV, консолі для ігор та інші дуже просто!
Швидка настройка і управління роутером
До даного роутера йде відмінний додаток Tether, працює на Android і iOS. Можливо підготувати маршрутизатор до роботи всього за два кліка і менш ніж за 2 хвилини. Надалі можна керувати домашніми параметрами, доступом і контролем мережі до окремих пристроїв.
| Технічні характеристики маршрутизатора | |
| Стандарти | IEEE 802.11ac/n/a 5 ГГц IEEE 802.11n/b/g 2,4 ГГц |
| Швидкість Wi-Fi | 5 ГГц: 1300 Мбіт/с (802.11ac) 2,4 ГГц: 600 Мбіт/с (802.11n) |
| Покриття Wi-Fi |
3 фіксовані високопродуктивні антени Beamforming |
| Пропускна здатність Wi-Fi |
Два діапазону 3×3 MU-MIMO Airtime Fairness Smart Connect |
| Режими роботи | Режим роутера Режим точки доступу |
| Порти Ethernet | 1 гігабітний порт WAN 4 гігабітних порта LAN |
| Кнопки | WPS/Wi-Fi Power (живлення вкл./викл.) Reset (скидання налаштувань) |
| Живлення | 12 В ⎓ 1,5 А |
| Шифрування Wi-Fi | WEP WPA WPA2 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) WPA3 |
| Мережева безпека | Брандмауер SPI Управління доступом Прив'язка IP- и MAC-адресів Шлюз прикладного рівня |
| Гостьова мережа | 1 гостьова мережа 5 ГГц 1 гостьова мережа 2,4 ГГц |
| Протоколи | IPv4 IPv6 |
| OneMesh™ | OneMesh™ дозволяє створити більш гнучку мережу у всьому будинку за допомогою пристроїв TP-Link OneMesh™ без необхідності заміни поточних пристроїв або покупки нової Wi-Fi екосистеми |
| Батьківський контроль | Фільтрація URL-адресов Контроль часу, проведеного в мережі |
| Типи WAN | Динамічний IP Статичний IP PPPoE PPTP L2TP |
| Пріоритизація (QoS) | Пріоритизація пристроїв |
| Хмарний сервіс | Оновлення по повітрю TP-Link ID DDNS |
| Проброс NAT | Проброс портів Port Triggering DMZ UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Міст Тегування VLAN |
| DHCP | Резервування адресів Список клієнтів DHCP Сервер |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Управління | Додаток Tether Веб-інтерфейс Емулятор |
| Системні вимоги |
Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ або інший браузер з підтримкою JavaScript Кабельний або DSL-модем (при необхідності) Підписка на тариф інтернет-провайдера (для доступу в інтернет) |
| Сертифікація |
FCC, CE, RoHS |
| Зовнішне середовище |
Робоча температура: 0...+40 ℃ |
| Потужність Wi-Fi передавача |
< 20 дБм або < 100 мВт |
| Чутливість прийому Wi-Fi |
5 ГГц: 2.4 ГГц: |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Колір | Чорний |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 243х160.6х32.5 мм |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |
| Рік випуску моделі | 2020 |
| Діапазон роботи | 2.4 и 5 ГГц |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Кількість антен | 3 і більше |
| Кількість портів LAN (RJ45) | 4 |
| Кількість ядер | 1 |
| Комплектація | Wi-Fi роутер Archer A8, Адаптер живлення, Кабель Ethernet RJ45, Посібник з швидкого налаштування |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення (В) | 12В |
| Швидкість LAN портів | 1 Гб/с |
| Швидкість WAN-портів | 1 Гб/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1.9 Гб/с |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Частота процесора | 1.2 ГГц |
- Ціна: 1 870 ₴



