-10%

Колонка JBL Charge 5 Red (JBLCHARGE5RED)
- Готово до відправки
- Код: 17714
7 212 ₴
6 490 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Портативна;
Формат акустики: 2.1;
Версія Bluetooth: 5.1;
Створення стереопари: Є;
Особливості: Вологозахист, Функція Power Bank;
Управління: Кнопки управління треками, Регулятор гучності;
Час автономної роботи: 20 ч;
Чутливість: 80 дБ;
Частотний діапазон: 65 - 20000 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 223x96.5x94 мм, 960 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2019 |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Колонка, Кабель USB Type-C, Керівництво |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 40W |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Тип підключення кабелю | Type-C/USB |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 6 490 ₴





