-20%

Колонка Borofone BR1 Beyond sportive Camouflage Green
- Готово до відправки
- Код: 23947
482 ₴
385 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустика Borofone BR1 – це пристрій для тих, хто не просто цінує відмінне звучання, а хоче ділитися з оточуючими. Виготовлений із якісних матеріалів у камуфляжному кольорі. Компактна та має спеціальну петлю для комфортного транспортування, що дозволить насолоджуватися музикою у будь-якому місці. Підтримує такі інтерфейси: Bluetooth 5.0, AUX, USB та карту пам'яті TF. Діапазон частот колонки становить 120 – 20000 Гц. Батарея ємністю 1200 мач дозволяє слухати музику в автономному режимі до 3 годин. Акумулятор заряджається через 2-3 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Габарити і вага | 180x65x66.2 мм, 352 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2022 |
| Довжина проводу (м) | 1.2 |
| Для кого | Унісекс |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Портативна акустика, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 10W |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | MicroUSB |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 385 ₴



