-20%

Колонка Bluetooth Hoco HC13 Sports Camouflage Green
- Готово до відправки
- Код: 24743
650 ₴
520 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Час роботи: до 3 годин
Час зарядки: близько 2 годин
Підтримка BT, FM, TF, USB, AUX, TWS
Динамік: 57 мм
Тип: Моно, активна
Конструкція: Ремінець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Габарити і вага | 153x83x68 мм, 358 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2022 |
| Для кого | Унісекс |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Портативна акустика, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 5W |
| Процесор | AB5365A |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | USB |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Тип керування | Механічний |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 520 ₴

