
Телефон Sigma Comfort 50 Optima Type-C Dual Sim Black
- Готово до відправки
- Код: 29166
1 719 ₴
1 375 ₴
Sigma Comfort 50 Optima Type-C
Зручний "бабусяфон" з великими кнопками та сучасним роз'ємом. З особливостей великий екран, шрифт, а також озвучення різноманітних дій. Телефон приємно тримати в руках завдяки розміру та покриттю корпусу.
Type-C – сучасний роз'єм для більшості гаджетів, рідкість для кнопкових телефонів. Кабель можна вставляти в роз'єм будь-якою стороною, просте та швидке підключення до зарядки.

50 Optima має один з великих екранів у лінійці Sigma - 3.5 дюймів з роздільною здатністю 320x480 пікселів. Зручно здійснювати набір SMS-повідомлень, читати електронні книги чи писати нотатки. Клавіатура має зручне підсвічування для нічного використання.

Підтримується 2SIM-карти формату miniSIM, що працюють у мобільних мережах GSM. Для розширення пам'яті передбачено слот microSD до 32 Гб. Телефонна книга містить до 1000 контактів і SMS повідомлення також можна зберігати до 1000 шт.
Органайзер має таймер, секундомір і будильник з можливістю встановлення власної мелодії. А також калькулятор, календар, нотатки та програма для читання електронних книг. У календарі з'явилася можливість не лише додавання подій, а й позначки про їхнє виконання.
Мультимедіа має в своєму розпорядженні камеру 0.3 Мп, диктофон і FM-радіо. Прослуховування радіо доступне без гарнітури завдяки вбудованій антені. Технологія Bluetooth дозволить підключити стерео гарнітуру для зручного прослуховування музики.
Акумулятор 2500 mAh забезпечить тривалість роботи до двох тижнів. Це абсолютний комфорт від дзвінків, прослуховування улюблених треків, використання нотаток та ін.
Важливим є функція екстреного виклику SOS, що активується при тривалому утриманні червоної кнопки на тильній панелі. У функціоналі надсилання повідомлення, а також дзвінки на 5 екстрених номерів, які можна призначити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6260A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | 2G (GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900) |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 149x63x14.3 мм, 139 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2023 |
| Діагональ екрану | 3.5 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Камера, Mpx | 0.3 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 480x320 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 32 Гб |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип телефону | Кнопковий телефон |
| Тип екрана | TN |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Ціна: 1 375 ₴




