
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS350X 2.5 SATAIII 3D TLC (AP512GAS350XR-1)
- Готово до відправки
- Код: 30951
3 817 ₴
3 435 ₴
Підвищіть продуктивність системи
З SSD Apacer AS350X SATA ви отримуєте доступ до передових можливостей сучасних накопичувачів. Сумісність з інтерфейсом SATA III 6.0 Гбіт/с забезпечує високу швидкість передавання даних, що значно покращує працездатність усієї системи. Навіть найвимогливіші завдання будуть виконані швидко і плавно. А керування живленням SATA дасть змогу знизити енергоспоживання, спрямувавши ресурс на пріоритетніші завдання.


Додайте швидкості
Представлений накопичувач - якісний представник пристроїв середнього та високого класу. Інтерфейс SATA III нового покоління забезпечує передачу даних на рівні до 6 Гбіт/с. Це дає змогу досягти вражаючої швидкості послідовного читання до 560 МБ/с і запису до 540 МБ/с. З таким потенціалом робота з даними буде максимально ефективною.
Якісний апгрейд вашої техніки
Твердотільний накопичувач SSD Apacer AS350X SATA дає нові можливості прокачування комп'ютера. Процеси здійснюються миттєво, а запуск програм займає лічені секунди. Ви можете вибрати модель об'ємом 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ або 1 ТБ - залежно від поточних потреб. Із софтом SSD Utility ви легко отримаєте всю необхідну інформацію про стан і робочі показники накопичувача, контролюючи його продуктивність без зайвих зусиль.


Надійність без компромісів
Навіть після довгого часу використання накопичувач SSD Apacer AS350X SATA зберігає високу продуктивність і надійність. Можете покладатися на пристрій навіть у найінтенсивніших умовах роботи - важлива інформація буде захищена, а досвід використання принесе тільки приємні емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 100x70x7 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Рік випуску моделі | 2021 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | SATAIII |
| Комплектація | Накопичувач SSD |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Серія | 512GB |
| Тип підключення | Дротове підключення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 435 ₴




