-20%

Накопичувач SSD 256GB Apacer AS350 Panther 2.5 SATAIII 3D TLC (AP256GAS350-1)
- Готово до відправки
- Код: 32057
2 725 ₴
2 180 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтеся збільшенням швидкості читання
AS350 працює на інтерфейсі SATA III, що робить його ідеальним вибором для геймерів початківців за бюджетом.
Ефективне зниження енергоспоживання
Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
Оптимізований термін експлуатації та чудова продуктивність за високої стабільності
AS350 має розширений термін експлуатації з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 100x69.9x7 мм, 60 г |
| Гарантія | 36 місяців |
| Рік випуску моделі | 2020 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | SATAIII |
| Комплектація | Накопичувач SSD |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Серія | 256GB |
| Тип підключення | Дротове підключення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 180 ₴




