
Смартфон Cubot KingKong 9 12/256GB NFC Black Global
- Готово до відправки
- Код: 32711
11 723 ₴
10 550 ₴
Cubot KingKong 9
Захищений смартфон, який унікальний у своєму роді, причому це стосується і дизайну - над ним неабияк попрацювали. Захист смартфона від води та ударів присутній, немає жодних сумнівів у надійності.

Продуктивність
Оснащений процесором Helio G99, має достатній рівень продуктивності, відмінне енергоспоживання, а також досить непоганий рівень нагріву – його практично немає. Оперативна пам'ять 12 Гб – цього запасу більш ніж вистачає для плавної роботи пристрою, а 256 ГБ постійної пам'яті не буде зайвим з урахуванням можливостей.


Мобільне фото
Основний модуль камери отримав роздільну здатність 100 МП. Чіткість, деталізація, стабілізація - все це є. Також варто відзначити факт наявності камери для зйомки вночі – технологія класична: є інфрачервоні датчики, що підсвічують камеру. Роздільна здатність 24 МП, чого цілком достатньо для забезпечення високої якості зйомки.
Автономність
Дуже великого акумулятора ємністю 10600 mAh достатньо для того, щоб без проблем працювати 2.5-3 дні у звичайному режимі. Заряджається досить швидко завдяки наявності швидкої зарядки на 33W.

Екран
Дисплей із частотою оновлення 120 Гц розкриває всі можливості мультимедіа. Діагональ дисплея становить 6.583, роздільна здатність FullHD+, і це відмінний варіант для мультимедійних завдань. Сучасний захищений флагман, явно вартий уваги.


Спеціальний екран
Персоналізуйте пристрій за допомогою спеціального екрана, на якому можна відображати корисну інформацію, наприклад час, вхідні дзвінки, повідомлення та погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 172x81.6x17.7 мм, 390 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2023 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.58 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10600 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 100 Мп + 5 Мп + 24 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Адаптер живлення, Захисне скло, Скрепка для витягання SIM-картки, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | KingKong 9 |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2 x 2.2 ГГц + 6 x 2 ГГц |
- Ціна: 10 550 ₴










