
ТВ-приставка Smart TV X98 Plus 4/64GB Black
- Готово до відправки
- Код: 33380
3 362 ₴
3 025 ₴
Smart TV X98 Plus
Є оновленою версією з величезною кількістю оновлень від відомого виробника Х96. Нова модель базується на процесорі Amlogic S905W2 у бюджетному ціновому діапазоні.
Продуктивність
Наприкінці 2021 року компанія Amlogic анонсувала новий процесор для бюджетного цінового діапазону Amlogic S905W2, який працює під управлінням ОС Android 11 і здатний обробляти 4К відео в 60 кадрів в секунду, на заміну застарілому процесору Amlogic 905W (Amlogic 9).
Новий процесор Amlogic S905W2, як і Amlogic S905X4, отримав апаратну підтримку відеокодека AOMedia Video 1 (AV1) і найголовніше за потужністю він не поступається добре відомому Amlogic S905X3.
Варто відзначити відеочіп ARM Mali-G31 MP2, який чудово відтворює відео, фільми та телепередачі в режимі онлайн у високій якості. Доступний не тільки формат FullHD, девайс легко справляється з відтворенням файлів як 4K із частотою кадрів 60 за секунду.

AOMedia Video 1 (AV1)
AOMedia Video 1 (AV1) – це відкритий, безкоштовний формат кодування відеороликів, призначений для передачі відео через Інтернет, і той факт, що він є відкритим кодом, означає, що він не страждатиме від проблем ліцензування, що стримують розвиток попереднього покоління технології H. 265. Відеокодек AV1, який здатний підвищити ефективність відео на 20% або більше, ніж H.265, та заощадити на 30% більше пропускної спроможності порівняно з H.265 або VP9. В даний час технологія AV1 вже підтримує багато потокових служб, включаючи Netflix, Amazon Prime Video і YouTube.

Бездротові технології
У базовій версії моделі X98 plus є два діапазони Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц і модуль Bluetooth, підтримка нового кодека AOMedia Video 1 (AV1).
Дизайн
Зовнішній корпус виконаний у вигляді квадрата зі скошеними кутами, нижня та верхня поверхні – матові, бічні та задня – глянсові. На верхню панель нанесено назву. У нижній частині є вентиляційні отвори, ніжки та наклейка з МАС-адресою. Передня панель оснащена дисплеєм, при включенні пристрою тут відображається режим роботи та час. Втішив колір дисплея – синій середньої інтенсивності, не дратує під час перегляду та не відволікає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vontar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| TV-вихід | AV, HDMI |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Габарити і вага | 90x90x19 мм, 131 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2022 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Діапазон роботи | 2.4 и 5 ГГц |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | 2xUSB 2.0 Type-A, Ethernet 10/100 Мб/с |
| Кількість ядер | 4 |
| Комплектація | Медіаплеєр, Блок живлення, HDMI-кабель, Пульт ДК, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 11 |
| Процесор | Amlogic S905W2 |
| Слот для карти пам'яті | до 64 Гб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип підключення | Дротове підключення |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 025 ₴







