
ТВ-приставка Smart TV X96 MAX+ Ultra 4/64GB Android TV (905x4) Black
- Готово до відправки
- Код: 34953
3 300 ₴
2 640 ₴
Smart TV X96 MAX+ Ultra
Ідеальний вибір для тих, хто прагне високої якості зображення та комфорту використання. X96 Max+ Ultra оснащений новим 4-ядерним процесором S905X4 та графічним ядром Mali G31, що забезпечує приголомшливу якість відео та графіки. За допомогою кодека AV1, цей ТВ бокс легко справляється з UltraHD і навіть 8K відео, а HDR10+ забезпечує більш реалістичну передачу кольорів.

Багатофункціональність та ОС
Завдяки вбудованому модулю Bluetooth 4.2 можна легко підключити різні аксесуари, такі як навушники, колонки або ігрові джойстики. З'єднання з нтернетом доступне через Wi-Fi або Ethernet порт, забезпечуючи стабільне з'єднання на ваш вибір.
З операційною системою Android 11 ви отримуєте повний доступ до програм Google Play, а також широкі можливості для налаштування та персоналізації вашого досвіду використання. Фірмова оболонка NEXON робить керування пристроєм максимально зручним та інтуїтивно зрозумілим.

Висока продуктивність
Потужний 4-ядерний процесор ARM Cortex-A55 та оперативна пам'ять DDR4 забезпечують швидку та стабільну роботу приставки навіть при виконанні найвибагливіших завдань. За допомогою всіх сучасних форматів відео, ви можете насолоджуватися контентом у високій якості без затримок або збоїв.
X96 Max+ Ultra - це не просто ТВ приставка, це ваш ключ до світу нескінченних розваг та зручності використання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vontar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| TV-вихід | AV, HDMI |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Габарити і вага | 105x105x28 мм, 400 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2022 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Інтерфейс підключення | HDMI 2.1, USB 2.0 Type-A, USB 3.0 Type-A, Ethernet 10/100 Мб/с |
| Кількість портів USB-A | 2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Комплектація | Приставка, Пульт, Блок живлення, Кабель HDMI, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 11 |
| Процесор | Amlogic S905X4 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мб/с |
| Слот для карти пам'яті | до 64 Гб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип підключення | Дротове підключення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 640 ₴






