
Планшет Oscal Pad 16 8/128GB 4G Blue Global
- Готово до відправки
- Код: 35424
8 667 ₴
7 800 ₴

Oscal Pad 16
"Все-в-одному" - розваги та продуктивність. Витончений та зручний дизайн. Елегантність у кожному дотику. Відкрийте для себе легкість та елегантність Pad 16.
Дизайн
Тонкий дизайн та вишукане оздоблення привносять розкіш у кожен дотик.

Великий екран
10.5-дюймовий ультра-великий дисплей FHD+, щоб поринути у країну візуальних чудес. Насолоджуйтесь чіткістю та яскравими відтінками, які перетворюють кожне зображення на справжнє свято для очей. Є підтримка Widevine L1 із підтримкою 1080P. Ваш шлях до кінематографічного блаженства. Насолоджуйтесь чіткістю та деталізацією FHD на Pad 16. Транслюйте улюблені шоу та фільми з Amazon Prime Video, Disney+, HBO та YouTube у чудовому високому дозволі, і Ви отримаєте справжнє задоволення від перегляду.


Колонки Quad Smart-K Box
Побалуйте свою душу акустичним дивом. Відчуйте гармонію чотирьох динаміків Quad Smart-K Box, справжнього акустичного дива, що забезпечує насичений об'ємний звук у форматі 3D, який резонує з кожною ноткою, що занурює в атмосферу.
Розділений екран
Розділіть екран, щоб підвищити ефективність. Оптимізуйте роботу з розділеним екраном Pad 16. Легко виконуйте роботу, керуйте проектами та перемикайтеся між програмами – революційно підвищуйте свою продуктивність. У поєднанні з 10.5-дюймовим надвеликим сенсорним екраном це робить виконання завдань простішим та ефективнішим.


Стилус
Підвищіть свою креативність та ефективність за допомогою стилусу Pad 16, який пропонує студентам, художникам та професіоналам плавний лист та малювання, дозволяючи легко робити нотатки та ескізи в реальному часі.
Три режими читання
Для очей, які заслуговують на більшу турботу. Захистіть свої очі завдяки трьом режимам читання Pad 16, розробленим для зменшення напруги та втоми очей. Це забезпечує більш безпечну та комфортну роботу з екраном, збагачуючи як розваги, так і навчання. Розслабтеся з електронними книгами та статтями.

Відеодзвінки
Зв'язок із близькими на великому екрані стає чіткішим.

Автономність
Витривалість, щоб не відставати від вас. Заряджайте протягом дня з мега-акумулятором Pad 16 ємністю 8200 mAh, що забезпечує більше 12 годин щоденного використання. Завдяки швидкій зарядці 18 Вт, Pad 16 забезпечує мінімальний час простою та максимальну продуктивність або час для ігор.

13-мегапіксельна камера заднього виду
Знімайте, створюйте, підкорюйте. Захоплюйте моменти життя за допомогою 13-мегапіксельної задньої камери Pad 16. Створюйте чудові фотографії, записуйте відео у форматі FHD та легко керуйте документами – і все це завдяки універсальності Pad 16.


Google Lens
Ваш світ розумніший. Досліджуйте світ розумніше за допомогою Google Lens на планшеті Pad 16. Легко шукайте, набирайте текст і перекладайте все, що потрапляє в поле зору, роблячи доступ до інформації швидким, а повсякденне життя зручніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер лица (FaceID) |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 247x161x7 мм, 515 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діагональ екрану | 10.5 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 8200 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB-A to Type-C, Стилус, Чохол, Захисне скло, Документація |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Pad 16 |
| Потужність зарядки (W) | 18W |
| Навігація | GPS, BeiDou |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | Doke OS_P 3.0 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип швидкої зарядки | Quick Charge |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 7 800 ₴








