
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43mm R950 Silver (SMR950NZSA) EU
- Готово до відправки
- Код: 37626
10 600 ₴
9 540 ₴
Великий екран з тонким безелем
Вдосконалені візуальні ефекти та чітка анімована графіка на збільшеному на 30% дисплеї. Безель став на 15% тоншим, легка взаємодія з екраном завдяки плавній прокрутці. Ідеальне співвідношення розмірів дисплея до безелю. Більше контенту та необхідної інформації на Watch 6 Classic.

Сапфірове скло
Стійкість до повсякденних факторів, завдяки сапфіровому склу та корпусу з нержавіючої сталі годинник готовий до всього. Варто відзначити стандарти захисту IP68 та 5ATM.


Легка заміна ремінця
Достатньо лише натиснути на кнопку від'єднання, щоб зняти ремінець. Поміняти місцями, щоб перейти від тренувального до прогулянкового стилю одним дотиком. За допомогою направляючої на ремінці можна легко вирівняти його, при закріпленні буде приємне клацання.
Продуктивність
Удосконалений процесор швидше виконує всі завдання. На 18% вища швидкодія та миттєвий запуск додатків. Продуктивна робота протягом усього дня.

Робота на цілий день
Час роботи може становити до 40 годин на одному заряді. А за допомогою швидкої зарядки лише за 30 хвилин можна заповнити заряд до 45%. Watch 6 Classic – надійний помічник для повсякденних завдань.


Samsung Wallet
Безконтактна оплата - це можливість забути про готівку або картки у своїх кишенях. Здійснити платіж без смартфона дуже просто. Просто піднесіть годинник до терміналу та торкніться екрана годинника.
Просунуте відстеження сну
Докладний аналіз сну та рекомендації щодо покращення якості. Функція "Рекомендації для сну" допоможе оптимізувати режим сну. Можна не знімати годинник на ніч, достатньо активувати режим сну, щоб активувати невидимий ІЧ-світлодіод датчика ФПГ, приглушити яскравість і вимкнути звук сповіщень.

Кардіо-моніторинг
Функція кардіо-моніторингу дозволить не перейматися станом свого здоров'я. Вбудований датчик ФПГ час від часу вимірює пульс і серцевий ритм і обов'язково повідомить про високий або низький пульс. Варто зазначити, що годинник повідомляє про порушення серцевого ритму, а також пропонує зробити ECG для детальної інформації.


Безпека
Годинник автоматично відстежує, якщо ви впадете - відразу відправлять сигнал SOS про допомогу. Коли прийде допомога, одним дотиком можна відкрити медичні дані на заблокованому екрані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Габарити і вага | 42.5x42.5x10.9 мм, 77 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2023 |
| Діагональ екрану | 1.31 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 2 |
| Комплектація | Смарт-годинник, Зарядка, Інструкція користувача |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Модели | Galaxy Watch 6 Classic 43mm |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Наявність мікрофона | Да |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Wear OS |
| Процесор | Exynos W930 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Розмір ремінця | 20 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 432x432 |
| Серія | 43mm |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Сумісність з моделлю | Android/iOS |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Тип керування | Сенсорний |
| Тип екрана | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Немає |
| Колір | Срібний |
| Частота процесора | 1.4 ГГц |
- Ціна: 9 540 ₴






