
Смарт-годинник Proove Quantum Silver Glossy (SWQU00000012)
- Готово до відправки
- Код: 37789
3 124 ₴
2 499 ₴
Proove Quantum
Смарт-годинник створений з використанням міцних матеріалів: цинкового сплаву та ABS-пластику, які гармонійно поєднуються в єдиному дизайні. Завдяки стильному та стриманому дизайну, вони стануть ідеальним доповненням до будь-якого вашого вбрання – чи то діловий костюм чи спортивне екіпірування.

Функціональні можливості
Proove Quantum оснащені потужним функціоналом, що включає широкий спектр опцій. Синхронізація з програмою Da Fit дозволяє отримувати на смартфон всі дані, що збираються годинами. Будь то показники фізичної активності, дані про серцевий ритм, рівень кисню в крові, моніторинг сну, рівень стресу або крокомір - все це і багато іншого завжди під рукою.


Комфорт та довговічність
Міцний корпус, виконаний з цинкового сплаву та ABS-пластику, забезпечує високу стійкість до пошкоджень та легкість при носінні. Захист IP67 гарантує захист від пилу та вологи, а м'який силіконовий ремінець зручно фіксує годинник на руці, не викликаючи дискомфорту. Потужний акумулятор дозволяє використовувати пристрій до 7 днів без необхідності заряджання, що робить їх ідеальними для активного способу життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Габарити і вага | 247x45x11 мм, 48 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2023 |
| Діагональ екрану | 1.43 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 220 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Комплектація | Смарт-годинник, Ремінець, Зарядний пристрій, Керівництво |
| Матеріал | Сталь |
| Модели | Quantum |
| Навігація | Немає |
| Наявність мікрофона | Да |
| Операційна система | Проприетарная |
| Процесор | SF551-QFN + BK3296 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Розмір ремінця | 22 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 466x466 |
| Сумісність з моделлю | Android/iOS |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Тип керування | Сенсорний |
| Тип екрана | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Немає |
- Ціна: 2 499 ₴


