
Смартфон Xiaomi Poco F6 5G 12/512GB NFC Black Global
- Готово до відправки
- Код: 37045
16 212 ₴
14 590 ₴
Xiaomi Poco F6
Насолоджуйтесь винятковою чіткістю та плавністю зображення на 6.67-дюймовому AMOLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Мобільна платформа Snapdragon 8s Gen 3 забезпечує стабільність та неймовірну продуктивність для будь-яких завдань. Система камер з роздільною здатністю 50 МП відкриває широкі можливості для фото та відеозйомки. Супер-швидке заряджання потужністю 90 Вт дозволяє зарядити смартфон на кілька годин роботи за лічені хвилини.


Надзвичайна потужність
8-ядерний процесор Snapdragon 8s Gen 3, виготовлений за 4-нм техпроцесом і працює на частоті до 3.0 ГГц, гарантує видатну продуктивність, високу швидкість обробки графіки та виняткову швидкодію системи. Poco F6 ідеально підходить для складної графіки, ресурсомістких завдань та онлайн-ігор на високих налаштуваннях.
Сучасна система охолодження
Poco F6 готовий до роботи на максимальних обертах завдяки вдосконаленій системі охолодження Liquid Cool 4.0. Багатошарова надпровідникова пластина ефективно відводить тепло від процесора та інших компонентів, запобігаючи перегріву навіть при тривалих ігрових сесіях.


Технологія WildBoost 3.0
Власна розробка WildBoost 3.0 підвищує вашу ефективність у сучасних іграх. Легко оптимізуйте налаштування смартфону для покращення ігрової стратегії та досягнення найкращих результатів. Контролюйте ігрові процеси та керуйте ресурсами для збільшення своїх шансів на перемогу.
Камери
Основна камера з роздільною здатністю 50 МП робить чудові фотографії як у приміщенні, так і на вулиці. Вона оснащена новим сенсором Sony, який пропускає більше світла та підтримує подвійну стабілізацію для чітких фотографій та плавного відео. Ультраширококутна камера на 8 МП дозволяє захопити більше видів та вражень у кадрі. Селфі-камера на 20 МП завжди покаже вас у кращому світлі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Poco F6 |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 160.5x74.4x7.8 мм, 179 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | Adreno 735 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Адаптер живлення, Чохол, Скрепка для витягання SIM-картки, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Poco F6 5G |
| Потужність зарядки (W) | 90W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo, BeiDou, QZSS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Процесор | Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 1 x 3 ГГц + 4 x 2.8 ГГц + 3 x 2 ГГц |
- Ціна: 14 590 ₴









