
Смартфон OnePlus Ace 3 12/256GB Rose Gold
- Готово до відправки
- Код: 37162
19 473 ₴
17 525 ₴
OnePlus Ace 3
Смартфон втілює в собі досконалість дизайнерських рішень, поєднуючи легкість та міцність завдяки використанню авіаційного алюмінієвого сплаву. Передова технологія матування металу надає пристрою унікальної текстури та елегантного зовнішнього вигляду, роблячи його не тільки високопродуктивним гаджетом, але й стильним аксесуаром, який підкреслює індивідуальність кожного користувача.


Революційне зображення
Дисплей OnePlus Ace 3 з роздільною здатністю 2780×1264, щільністю пікселів 450 PPI і підтримкою широкої гами кольорів DCI-P3, здатний відображати до 1,07 мільярда кольорів, забезпечує неймовірно чітке і яскраве зображення. Високий ступінь деталізації та насичені кольори перетворюють перегляд відео, ігри та роботу з фотографіями у справжнє задоволення. Сучасний дисплей ProXDR з частотою оновлення 120 Гц і технологією LTPO 4-го покоління забезпечують плавність і швидкість відгуку, які можна порівняти з шовковистим дотиком.
Автономність та швидка зарядка
OnePlus Ace 3 встановлює новий стандарт тривалості роботи серед смартфонів OnePlus завдяки потужному акумулятору на 5500 мАг та технології надшвидкої зарядки SUPERVOOC потужністю 100 Вт. Це дозволяє користувачам проводити менше часу у зарядного пристрою та більше часу насолоджуватися улюбленим контентом, іграми та спілкуванням без постійної необхідності підзарядки.

Геймерське рішення
З покращеними мережевими технологіями, включаючи 360-градусну геймерську антену та інтелектуальну мережеву систему, OnePlus Ace 3 гарантує високу стабільність та швидкість з'єднання як через Wi-Fi, так і в мобільних мережах. Це забезпечує гравцям перевагу завдяки безперервному та стабільному підключенню, дозволяючи підняти їхній ігровий досвід на новий рівень та підвищити конкурентоспроможність.


Відмінний візуал із HDR
OnePlus Ace 3 розширює межі візуального сприйняття, впроваджуючи технології ProXDR та Dolby Vision для підтримки справжнього HDR. Це дозволяє користувачам насолоджуватися багатством кольорів та контрастністю, наближаючи зображення на екрані до реалістичного сприйняття. Інтелектуальна технологія захисту очей додатково збільшує час комфортного перегляду, мінімізуючи стомлюваність очей та роблячи тривале використання смартфона більш приємним та безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Країна виробник | Китай |
| Модель телефону | OnePlus Ace 3 |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Азійська версія (no OTA) з Global прошивкою |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.3x75.3x8.8 мм, 207 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | Adreno 740 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, ЗП із плоскою вилкою, Чохол, Скрепка для вилучення SIM-картки, Документація |
| Матеріал | Скло |
| Модели | OnePlus Ace 3 |
| Потужність зарядки (W) | 100W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Dual GPS, Tri-Band GPS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Процесор | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2780x1264 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип швидкої зарядки | SuperVOOC |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Колір | Рожеве золото |
| Частота процесора | 1 x 3.2 ГГц + 2 x 2.8 ГГц + 2 x 2.8 ГГц + 3 x 2 ГГц |
- Ціна: 17 525 ₴







