
Смартфон Samsung Galaxy M55 M556B 8/256GB Denim Black (SM-M556BZKC) EU
- Готово до відправки
- Код: 38956
14 789 ₴
13 310 ₴

Актуальний і стильний дизайн
Елегантний і стильний корпус Samsung Galaxy M55 підкреслить вашу індивідуальність. Смартфон зручно сидить у руці, пропонуючи комфортне використання, і доступний у різних колірних рішеннях, щоб ви могли вибрати варіант, що відповідає вашому стилю.
Samsung Galaxy M55 5G оснащений потужним процесором Snapdragon 7 Gen 1 і підтримує до 12 ГБ оперативної пам'яті
Під капотом Galaxy M55 5G працює потужний чипсет Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, виконаний за 4-нм техпроцесом, що забезпечує високу енергоефективність і відмінну продуктивність. У тестах на платформі Antutu 10 і Geekbench 6 чипсет набирає близько 660 тис. балів і 964/2761 балів відповідно, що значно перевершує продуктивність Dimensity 900, встановленого в моделі M53 5G. Смартфон доступний з 12 ГБ оперативної пам'яті та 256 ГБ вбудованої пам'яті, надаючи користувачам чудові можливості для зберігання даних і багатозадачності.

Енергоємна батарея для тривалої автономності
Акумулятор ємністю 5000 мАг забезпечить вам цілий день використання без необхідності підзарядки. А функція швидкої зарядки дасть змогу швидко відновити енергію, повертаючи смартфон у робочий стан за лічені хвилини.

Samsung Galaxy M55 5G оснащений яскравим і насиченим екраном Super AMOLED
Основна перевага Galaxy M55 5G - його великий екран. Серія M завжди вирізнялася великими екранами AMOLED, і з кожним роком вони стають ще кращими. 6,7-дюймовий екран Super AMOLED+ у моделі Galaxy M55 5G підтримує частоту оновлення 120 Гц і досягає пікової яскравості 1000 ніт. Ці характеристики забезпечать комфортний перегляд контенту навіть за яскравого сонячного світла.

Камера з високою роздільною здатністю для чітких знімків
На відміну від Galaxy M53 5G з основною камерою на 108 МП (f/1.8), Galaxy M55 5G оснащений основним датчиком на 50 МП (f/1.8). Незважаючи на наявність таких функцій, як Image Clipper і Object Eraser з використанням ШІ, зниження роздільної здатності камери може здатися незвичним для моделі, що оновлюється через два роки. На додаток до основної камери, у пристрої є надширококутна камера на 8 МП і макрокамера на 2 МП. Натомість фронтальна камера отримує значне оновлення: з 32 МП у M53 5G до 50 МП (f/2.4) у M55 5G, забезпечуючи більш чіткі та деталізовані селфі.

Пориньте у світ передчасної краси
Елегантний і вишуканий дизайн привертає погляд яскравими кольорами та грайливими світловими відблисками, що надають особливого шарму.

Samsung Knox Vault
Забезпечте захист своїх конфіденційних даних за допомогою надійної системи безпеки Knox.


Обмінюватися файлами стало ще швидше і зручніше завдяки функції Quick Share
Миттєво надсилайте зображення та файли на кілька пристроїв за допомогою Quick Share. Функція усуває фонові шуми та виділяє ваш голос, щоб вас було чути кришталево чисто під час дзвінків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy M55 |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED Plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.9 x 76.5 x 7.8 мм, 180 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | Adreno 644 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C to Type-C, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Galaxy M55 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Частота процесора | 1 x 2.4 ГГц + 3 x 2.36 ГГц + 4 x 1.8 ГГц |
- Ціна: 13 310 ₴









