
Смартфон Xiaomi Poco F6 Pro 5G 12/512GB NFC Black Global
- Готово до відправки
- Код: 36719
20 389 ₴
18 350 ₴
Xiaomi Poco F6 Pro
Універсальний флагман у сегменті високопродуктивних пристроїв. Вражаючий дисплей із частотою оновлення 120 Гц дарує новий рівень плавності в іграх та при перегляді відео. Працюючи на потужному процесорі Snapdragon 8 Gen 2, смартфон ідеально підходить для геймерів. Він оснащений потрійною камерою з основним сенсором на 50 Мп та оптичною стабілізацією OIS, а матриця Light Fusion 800 забезпечує більш чіткі та деталізовані фотографії.

Стиль та надійність
Смартфон має міцну алюмінієву рамку із матовим покриттям. Закруглені краї корпусу забезпечують зручний хват, а гладка скляна задня панель із чотирма вигнутими поверхнями надає пристрою елегантного вигляду. Легкий та тонкий, цей девайс зручний у використанні та ідеально підходить для сучасних користувачів.


Продуктивність
Для ефективного виконання безлічі завдань Poco F6 Pro оснащений енергоефективним чіпсетом Snapdragon 8 Gen 2, розробленим за 4-нм техпроцесом із підтримкою штучного інтелекту. Збільшений обсяг оперативної пам'яті LPDDR5X забезпечує швидкий перехід між програмами без зависань. Технології охолодження LiquidCool Technology 4.0 та IceLoop вдвічі ефективніші за попередні версії, підтримуючи стабільну роботу системи навіть при високих навантаженнях. Смартфон працює на базі Xiaomi HyperOS з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та плавною прокруткою.
Занурювальний екран
Смартфон оснащений 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю WQHD+. Ультратонкі рамки та неймовірна чіткість зображення дозволяють повністю зануритися у те, що відбувається на екрані. Пікова яскравість 4000 ніт, затемнення з ШІМ-керуванням 3840 Гц та захист очей TÜV Rheinland забезпечують високу читаність дисплея при будь-якому освітленні, зберігаючи низьке енергоспоживання.

Оптимізована робота
ПЗ гаджета націлено на максимальне задоволення від ігор на будь-яких налаштуваннях. Оновлена оптимізація WildBoost 3.0 забезпечує миттєве завантаження даних та плавний ігровий процес із швидкою реакцією на дії користувача.


Автономність
Акумулятор ємністю 5000 мАг дозволяє завжди бути на зв'язку та виконувати будь-які завдання завдяки тривалій автономній роботі. Інтелектуальна технологія швидкого заряджання HyperCharge потужністю 120 Вт заряджає батарею до 100% всього за 19 хвилин. Універсальний порт USB Type-C використовується для підключення зарядного пристрою. Цей гаджет пропонує всебічний флагманський досвід, задовольняючи запити геймерів, так і технічних ентузіастів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi POCO F6 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 160.9x75x8.2 мм, 209 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | Adreno 740 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Адаптер живлення, Чохол, Скрепка для витягання SIM-картки, Документація |
| Матеріал | Скло |
| Модели | Poco F6 Pro 5G |
| Потужність зарядки (W) | 120W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Dual GPS, Tri-Band GPS, Galileo, BeiDou, QZSS, NavIC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Процесор | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 3200x1440 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 1 x 3.2 ГГц + 2 x 2.8 ГГц + 2 x 2.8 ГГц + 3 x 2 ГГц |
- Ціна: 18 350 ₴










