-10%

Планшет Oukitel Pad RT3 4/64GB LTE Green Global
- Готово до відправки
- Код: 39771
7 262 ₴
6 535 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Oukitel Pad RT3 4/64GB LTE Green Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 136,6 x 209 x 14 мм, 538,1 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 8 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5150 mAh |
| Камера, Mpx | 16 Мп + 0.3 Мп |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB Type-C, Скрепка для вилучення SIM-карти, Документація |
| Матеріал | Піноматеріал |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 16 - 25 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio P22 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1280x800 |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип екрана | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 6 535 ₴




