-10%

Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 5G 6/128GB NFC Coral Green (No Adapter) Global UA
- Готово до відправки
- Код: 39812
10 795 ₴
9 715 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Redmi Note 14 5G Культові кадри довершені AI
108 Мп AI-камера Неперевершена надійність

Камера флагманського рівня
108 Мп Виняткова потрійна камера

Неперевершена надійність Міцність та витривалість
Пило- й вологостійкість IP64

Corning® Gorilla® Glass 5
Міцне скло, стійке до подряпин

Яскравий дизайн

Винятковий досвід
6-нм 5G-процесор Поліпшена продуктивність

Пікова яскравість 2100 ніт Яскравіше і чіткіше

Чудова передача світла та тіні Неймовірні візуальні ефекти
HDR10+ забезпечує детальніший контраст та більш насичені шари. В поєднанні з двома динаміками з підтримкою Dolby Atmos ви можете повністю зануритися в перегляд фільму на своїй долоні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 162.4 x 75.7 x 7.99 мм, 190 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | IMG BXM-8-256 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5110 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Матеріал | Пластик + алюміній |
| Модели | Redmi Note 14 5G |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Dual GPS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
- Ціна: 9 715 ₴










