-20%

Смарт-годинник Proove Moment Titanium (SMPR00002217)
- Готово до відправки
- Код: 39938
3 749 ₴
2 999 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смарт-годинник Proove Moment Titanium - стильний і надійний пристрій з міцним титановим корпусом, що поєднує в собі функціональність і елегантність. Оснащений яскравим дисплеєм, відстежує активність, сповіщення та підтримує довгу автономність, ідеально підходить для динамічного способу життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 43 х 40 х 13 мм , 56.3 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Діагональ екрану | 1.85 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 280 mAh |
| Комплектація | Смарт-годинник, Зарядка, Інструкція користувача |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Модели | Moment |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128MB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Процесор | ATS3085S4 |
| Розмір ремінця | 22 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 450x390 |
| Сумісність з моделлю | Android/iOS |
| Ступінь захисту | 1 АТМ |
| Тип екрана | AMOLED |
- Ціна: 2 999 ₴




