
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 8/256GB NFC Midnight Black Global
- Готово до відправки
- Код: 39968
12 312 ₴
11 080 ₴
Redmi Note 14 Pro Культові кадри довершені AI
200 Мп AI-камера Неперевершена надійність

Розширена продуктивність роботи із зображеннями завдяки 200 Мп AI-камері

Подвійне відео Знімайте з різних ракурсів
Одночасно записуйте відео як на передню, так і на задню камери, щоб захопити кілька ракурсів.

Неперевершена надійність Міцність та витривалість
Завдяки рейтингу пило- й вологостійкості IP64 Redmi Note 14 Pro добре оснащений для захисту від бризок та пилу.

Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 Стійкість до падінь та подряпин
Дисплейне скло з міцністю флагманського рівня забезпечує неперевершену стійкість та з легкістю витримає раптові падіння

Флагманський 3D-вигнутий екран
Лежить комфортно у ваших руках

Вражаючий дисплей Надзвичайні кольори й відтінки
6,67” AMOLED-дисплей Незрівнянні враження від перегляду

Імерсивні стереодинаміки Кінотеатр у вашій кишені
Імерсивні звукові ефекти стереодинаміків з підтримкою Dolby Atmos® забезпечують покращене враження від прослуховування.

Чудова продуктивність на кінчиках пальців
5500 мА•год Потужна батарея

Турбозарядка 45 Вт Ефективне заряджання та стан батареї
Алгоритм керування батареєю вивчає ваші щоденні звички заряджання та в режимі реального часу регулює напругу й струм для уповільнення деградації батареї.

MediaTek Helio G100-Ultra Сучасний 6-нм процесор
Високоефективний чипсет підвищує продуктивність, швидкість обробки зображень та якість підключення для всебічного поліпшення досвіду

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 162.16 x 74.92 x 8.24 мм, 180 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Матеріал | Пластик + алюміній |
| Модели | Redmi Note 14 Pro 4G |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Dual GPS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 109 Мп і більше |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 11 080 ₴









