-10%

Планшет Blackview Tab 60 Pro 8/128GB LTE Algae Green Global
- Готово до відправки
- Код: 39963
7 056 ₴
6 350 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Blackview Tab 60 Pro 8/128GB LTE Algae Green Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Немає |
| Версія | Європейська версія |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 124,4 x 211,7 x 8,4 мм, 543 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 10.1 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 7700 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 8 Мп + 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB-A to Type-C, Чохол, Захисне скло, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Tab 60 Pro |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 6 - 11 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1340x800 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 6 350 ₴







